Flats Teles 2 Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
Az 1 hálószobás Flats Teles 2 Villa Palmas legfeljebb 3 vendég számára alkalmas, és privát parkolóval rendelkezik.
A Dezoito do Forte Monument körülbelül 6 km-re, míg a Fazenda Encantada Waterfall nagyjából egy 10 perces autóútra van a szálláshelytől. A közeli látnivalók közé tartozik a Praca Dos Girassois is, amely csak 450 méter távolságra található.
A Flats Teles 2 Villa magába foglal egy fürdőszobát külön WC-vel és zuhanyzóval. A fürdőszobákban fürdőlepedők is biztosított az ön kényelme érdekében.
Továbbá használhatja a teakonyhát, melyben konyhai edények található. A Palmas városi szállástól könnyű elérhetőségre van a Dudu Lanches, ahol a vendégek különböző ételeket fogyaszthatnak. A vendégek a Palmas repülőtérről autóval 15 perc alatt elérhetik a villát.
- Helyi látnivalók
- Praca Dos Girassois200 m
- Parque dos Povos Indigenas2,1 km
- Jalapao Livre Expedicoes4,1 km
- Fazenda Encantada Waterfall4,5 km
- Casa dos seminaristas3,2 km
- Igreja do Reino Celestial2,4 km
- Tendencies Rock2,1 km
- Lajeado State Park1,7 km
- Repülőterek
- Palmas Repuloter7 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- VIP be-/kijelentkezés
- Háziállat nem engedélyezett
- 24 órás biztonsági szolgálat
- Kulcskártya belépés
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Minibár
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Flats Teles 2 Villa milyen messze van a Palmas repülőtértől?
A Flats Teles 2 Villa autóval 15 percre van a Palmas repülőtértől. - ❓
A Flats Teles 2 Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Flats Teles 2 Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Flats Teles 2 Villa befogadóképessége?
A Flats Teles 2 Villa akár 3 fő befogadására is alkalmas. - ❓
Az ingatlan kínál konyhai felszereltséget?
Ez az ingatlan konyhai edényekkel felszerelt teakonyhát kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Flats Teles 2 Villa területén tartózkodunk?
Palmas nevezetességei közé tartozik az Araguaia Palace és a Dezoito do Forte Monument, amelyek 6 km-re, illetve 7 km-re találhatók a Flats Teles 2 Villa területétől. Ezenkívül a Fazenda Encantada Waterfall (4 km) szintén ajánlott a látogatásra.